Péterrévén június 26-án, szombaton újabb munkaakciót szerveznek a Tisza-parton.

Az akciót a péterrévei Helyi Közöség szervezi, de több helyi egyesület is csatlakozott a kezdeményezéshez. Mindemellett várnak minden tenni akaró péterréveit, aki részt venne a munkálatokban.

Az akció szombaton 8 órakor veszi kezdetét, de a délelőtt folyamán bármikor lehet csatlakozni a munkálatokhoz.

– Péterrévén nyaranta a Tisza-parton zajlik az élet, ott jönnek össze a fiatalok, és az idősebb generációk is. Ez idén sincs másképp.

Van itt egy kis kávézó, valamint a röplabda pálya, amit a Falunkért Ifjúsági Csoport valósított meg egy pályázat keretén belül. Itt szoktunk találkozni, pihenni, játszani, sportolni… stb. Tehát mindannyiunk érdeke, hogy tiszta legyen a part, a strand, ezért szoktunk munkaakciókat szervezni, hogy tiszta és rendezett körülmények fogadjanak a parton mindenkit. – mesélte Szabó Attila, helyi aktivista, a Falunkért Ifjúsági Csoport elnöke.